KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12948111
nr 1294 8111
Annie Bergman
(1889-1987), Sverige
Träsnitt, 6 st, Blommor mm, delvis signerade. Motivet: 12x10 - 25x17 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 2 december 2019
kl 20:03:44
800 kr
Annie Bergman
Läs mer om Annie Bergman